Kliniğimiz Hakkında

UĞUR VETERİNER KLİNİĞİ


Uğur Veteriner Kliniği 2012 yılının mart ayında kedi ve köpek sahibi müşterilerimize ve minik dostlarına en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunabilmek için İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunu Veteriner Hekim Uğur KAYA tarafından kurulmuştur.

Misyonumuz birlikte yasamayı seçtiğimiz minik dostlarımızın sağlıklı bir şekilde mutlu ve daha uzun bir hayat sürdürebilmesi için güncel bilgi ve son teknolojiyi kullanan, minik dostlarımızın ve sahiplerinin memnuniyetini önemseyen, bilimsel temellere dayalı, koruyucu veteriner hekimlik uygulamalarını ön planda tutan alanında deneyimli personeliyle kaliteli veteriner hizmeti sunmaktadır. Bu amaç doğrultusunda UĞUR VETERİNER KLİNİĞİ’ne gelen minik dostlarımızın öncelikli olarak gereken titizlikle tam bir fiziki muayeneden geçmektedir. Yapılan muayene sonucunda rastlanan bulgular, sizin şikayetleriniz ve gözlemlerinizle harmanlanarak tespit edilen sorunlar sonrasında küçük dostumuzun ihtiyaç duyduğu tüm tanısal prosedürler deneyimli VET. HEK. Uğur KAYA tarafından uygulanarak küçük dostumuzun problemi tespit edilerek gerekli bilgilendirme size yapılarak en uygun tedavi yöntemine geçilmektedir.

Unutulmamalıdır ki; küçük dostlarımızın koruyucu Hekimlik uygulamalarıyla hastalıklardan korunmalarını sağlamak, dostlarımızın daha mutlu ve sağlıklı bir ömür geçirmelerine yardımcı olduğu gibi ekonomik açıdan da size daha az maliyetli olacaktır. Çünkü birçok hastalığa neden olan sebepler düzenli Veteriner Hekim kontrolüyle alınan basit önlemler(koruyucu aşı programı, küçük dostumuzun ihtiyaçlarına yönelik uygun beslenme önerileri ) sayesinde bertaraf edilebilir.

Uğur Veterinerlik
Veteriner Hekim Uğur KAYA

İletişim Bilgileri

Arabacıalanı Mah. 556. Sk. Sultan1 No:1 AA Serdivan / Sakarya
09:00 - 19:00 (Pzt-Cmt)
0 (264) 277 41 90

0 (544) 848 78 38